Перейти к содержанию
Николаевский развлекательный форум
Авторизация  
Гость foma

Грузия

Рекомендуемые сообщения

Вибачте, дівчино, а ви що - зовсім тупая??

Ви де хочете Ющенко побачити?? у себе на телебаченні?? на ОРТ, так?? Ну бажаю вам удачі!!

 

Тепер про зомбування ЗМІ - Росія є дуже яскравим прикладом цього явища, а Иринка - яскравим прикладом "зомбі". Вибачте ще раз, а ікона Владіміра Владіміровіча у вас дома не висить?)) Що, ще ні?? Ну нічого, почекаємо років десять, і в Росії з'явиться культ ВВП - людини, що вперше у світі ввела термін "управляемая демократия"))  

 

Ну-ну, а ваш президент вітав прем'єра Ізраїля з тим, що президент Ізраїля "настоящий мужик". А знаєте за що - за те, що їхній президент згвалтував 10 малоліток. Але ні, Путін не маньяк, а ось Саакашвілі - маньяк. Де тут логіка - треба Иринку запитати.

 

 

Ну тут якісь коментарі важко зробити.... Ви предвиборні президентські дебати бачили?? Ось всими поважний Яник дуже підходив під це "русское слово". А ще під нього підходить одна людина з форуму, не будемо показувати пальцем

Блин,чувак напиши по русски ну не фига не понятно ;)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Блин,чувак напиши по русски ну не фига не понятно ;)

Що?! Щось я не зрозумів! Це миколаївський форум чи москальський?!

Блін, чувачка, може почнеш користуватися таким корисним органом як мозок?! Українська мова не настільки відрізняється від російської, щоб її не розуміти.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Що?! Щось я не зрозумів! Це миколаївський форум чи москальський?!

Блін, чавачка, може почнеш користуватися таким корисним органом як мозг?! Українська мова не настільки відрізняється від російської, щоб її не розуміти.

ну ну, не нужно так грубо!!!

Это не тема для оскорблений!!!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Що?! Щось я не зрозумів! Це миколаївський форум чи москальський?!

Блін, чавачка, може почнеш користуватися таким корисним органом як мозг?! Українська мова не настільки відрізняється від російської, щоб її не розуміти.

Ей слышь,патриот блин!Сначала научись мысли выражать,потом пиши!Вот такие как ты и позорят Украину,посмотри на своих соотечествинников и как они себя тут ведут и сделай вывады,а если уж мы заговорили о как ты выразился Москвалях,то подумай что эти самы как ты говоришь "Москвали" тебе могут сделать только за это слово!Взрослей бестолочь ;)

 

Пы.Сы.Хлопчик мені тебе дуже жалі, ти маленький і дурний і вже тим більше ти в політику нічого не розумієш у силу свого віку.Ти коли не будь читав газети? Знаєш що таке газети? Немає!Сиди маля у своє Одесі й учися розмовляти тільки потім відкривай рот. :)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Вибачте, дівчино, а ви що - зовсім тупая??

Ви де хочете Ющенко побачити?? у себе на телебаченні?? на ОРТ, так?? Ну бажаю вам удачі!!

 

Тепер про зомбування ЗМІ - Росія є дуже яскравим прикладом цього явища, а Иринка - яскравим прикладом "зомбі". Вибачте ще раз, а ікона Владіміра Владіміровіча у вас дома не висить?)) Що, ще ні?? Ну нічого, почекаємо років десять, і в Росії з'явиться культ ВВП - людини, що вперше у світі ввела термін "управляемая демократия"))

 

Ну-ну, а ваш президент вітав прем'єра Ізраїля з тим, що президент Ізраїля "настоящий мужик". А знаєте за що - за те, що їхній президент згвалтував 10 малоліток. Але ні, Путін не маньяк, а ось Саакашвілі - маньяк. Де тут логіка - треба Иринку запитати.

 

 

Ну тут якісь коментарі важко зробити.... Ви предвиборні президентські дебати бачили?? Ось всими поважний Яник дуже підходив під це "русское слово". А ще під нього підходить одна людина з форуму, не будемо показувати пальцем

Извиняюсь, что вклинилась в ваш разговор. Но как можно гордиться таким президентом, я про Виктора Андреевича.. Хотя и Виктор Янукович тоже недостойный кандидат в президенты страны... К сожалению, достойных в президентской гонке не было :(

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Как я не люблю суржик... уже б по-украински писал... а не умеешь, пиши по-русски...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Ей слышь,патриот блин!Сначала научись мысли выражать,потом пиши!Вот такие как ты и позорят Украину,посмотри на своих соотечествинников и как они себя тут ведут и сделай вывады,а если уж мы заговорили о как ты выразился Москвалях,то подумай что эти самы как ты говоришь "Москвали" тебе могут сделать только за это слово!Взрослей бестолочь ;)

 

Пы.Сы.Хлопчик мені тебе дуже жалі, ти маленький і дурний і вже тим більше ти в політику нічого не розумієш у силу свого віку.Ти коли не будь читав газети? Знаєш що таке газети? Немає!Сиди маля у своє Одесі й учися розмовляти тільки потім відкривай рот. :)

Иринка, дуже дякую вам за конкретні коментарі моїх постів - відразу ж видно, що ви дуже інтелектуальна і політично освічена дівчина. :)

Ніякий я вам не хлопчик, і будь-ласка, не треба "ТИкати". Знаходитеся на українському сайті - поважайте український народ. Не хочете - ну так геть звідси.

Так, як ви, я, на щастя, виражатися не вмію, як і всякий український націоналіст я є інтелігентною людиною. Так що ще раз даю корисну пораду - включайте свій мозок, перед тим як з розумними людьми спілкуватися, тому що виглядаєте ви дуже смішно. Переходите на особистості - пишіть мені особисте повідомлення.

Я може молодше за вас біологічно - але ви молодше за мене інтелектуально. Ось так, без матів і лайки можна висказати про людину все негативне, що ти про неї думаєш :D

Вам ще цьому вчитися і вчитися ;)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Меня ломает из за одного тебя лазить в переводчик.Это мой последний тебе пост, потому как не вижу смысла тебе вообще отвечать.Так что прочтай сделай выводы и будь свободен ;)

 

ти вважаєш себе розумним? Поки розумного поста ти не одного не написав! Я поважаю український народ який сидить отут, за умови що цей народ поважає мене. Отож я дивлюся на твоїх земляків вони поводяться гідно й поваги мого заслуговують, а от ти немає (хоча б тому що ти не культурний) Хлопчик ти хоча б по тому що молодше 18 років, точніше тобі всього 16 років. Раз уважаєш себе таким розумним опиши що будь ласка що не будь по темі й хоча б опирайся на факти й аргументуй свою думку, а тупий гони це твої тупі гони й зовсім не думка. Хлопчик розумній.

 

Пы.Сы. якщо ти не помітив то отут усі спілкуються російською мовою , а де мені сидіти я розберуся без сопливых

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Меня ломает из за одного тебя лазить в переводчик.Это мой последний тебе пост, потому как не вижу смысла тебе вообще отвечать.Так что прочтай сделай выводы и будь свободен ;)  

 

ти вважаєш себе розумним? Поки розумного поста ти не одного не написав! Я поважаю український народ який сидить отут, за умови що цей народ поважає мене. Отож я дивлюся на твоїх земляків вони поводяться гідно й поваги мого заслуговують, а от ти немає (хоча б тому що ти не культурний) Хлопчик ти хоча б по тому що молодше 18 років, точніше тобі всього 16 років. Раз уважаєш себе таким розумним опиши що будь ласка що не будь по темі й хоча б опирайся на факти й аргументуй свою думку, а тупий гони це твої тупі гони й зовсім не думка. Хлопчик розумній.

 

Пы.Сы. якщо ти не помітив то отут усі спілкуються російською мовою , а де мені сидіти я розберуся без сопливых

да уж )) переводчик подводит ))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

да уж )) переводчик подводит ))

Ну простите,языками не владею, подругому никак, лучше бы подправили где надо :)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Надеюсь критики не придут?И не скажут что я разжигаю национальные конфликты? :D

 

http://ziza.ru/other/102006/30/pics/32_pics_114215.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

А ещё модером в политику хотела :D :D :D

Да ну тебя,нафиг!Если нет чуства юмора,это тволи проблемы!Хватит ко мне цепляться уже в каждом топике,модерство мне нафиг не надо,я лентяйка потому и говорю раздел пусть будет не модерируемый,а мой и не модерируемый это одно и тоже ;)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Да чё ты психуешь - то !!!???

я ж прикалываюсь просто !!

разве не видишь там три смеющихся смайла????

 

я к тебе не придалбываюсь...хорошенькая для этого слишком....

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Да чё ты психуешь - то !!!???

я ж прикалываюсь просто !!

разве не видишь там три смеющихся смайла????  

 

я к тебе не придалбываюсь...хорошенькая для этого слишком....

Я не говорила что придалбываешься,я говорила цепляешься!Нравлюсь?Так и скажы!Хочешь меня пригласить куда нить? так и скажи?Хочешь оплатить мои счета и купить мне новую машуну?Так и скажи :mad: :D

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

ЖИ ШИ пишется через букву И!!!  :D  :D  :D   :eek:  :eek:  :eek:

Как слышЫтся так и пЫшЫтся,пАнятнА? :D

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

специально для Иринки анекдот про грузинов :D

 

Урок в грузинской школе. Учитель говорит: - Дэти! Русский язык - воистину язык парадоксов. В нем слова "вилька", "тарелька" пишутся без мягкого знака, а слова "огон", «сол» и «фасол» - с мягким знаком. Это нелза понат! Это надо запомныт!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

специально для Иринки анекдот про грузинов :D  

 

Урок в грузинской школе. Учитель говорит:    - Дэти! Русский язык - воистину язык парадоксов. В нем слова "вилька", "тарелька" пишутся без мягкого знака, а слова "огон",  «сол» и «фасол» - с мягким знаком. Это нелза понат! Это надо запомныт!

Вай,вай,вах,вах.......рассМЫшЫл тИ мИнА :D

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Меня ломает из за одного тебя лазить в переводчик.Это мой последний тебе пост, потому как не вижу смысла тебе вообще отвечать.Так что прочтай сделай выводы и будь свободен ;)  

 

ти вважаєш себе розумним? Поки розумного поста ти не одного не написав! Я поважаю український народ який сидить отут, за умови що цей народ поважає мене. Отож я дивлюся на твоїх земляків вони поводяться гідно й поваги мого заслуговують, а от ти немає (хоча б тому що ти не культурний) Хлопчик ти хоча б по тому що молодше 18 років, точніше тобі всього 16 років. Раз уважаєш себе таким розумним опиши що будь ласка що не будь по темі й хоча б опирайся на факти й аргументуй свою думку, а тупий гони це твої тупі гони й зовсім не думка. Хлопчик розумній.

 

Пы.Сы. якщо ти не помітив то отут усі спілкуються російською мовою , а де мені сидіти я розберуся без сопливых

бред..... полный бред

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация  

×