Перейти к содержанию
Николаевский развлекательный форум
Авторизация  
Alenka

Письмо психиатру...

Рекомендуемые сообщения

http://unreliz.ru/scripts/demo/stest/stest.php?lang=ua

Тупо, но посмеялась... А то недавно читала подобный текст и не поняла, к чему он...

Только block up разблокируйте :)

 

Доброго здоров'я,  дорогий психіатре. Мене звати Оленка.

  Знаєте, в мене виникла дивна сексуальна проблема і я хочу розповісти вам про неї. Тож слухайте. Одного разу в 2 вранцi годин, я вийшла із дому і пішла гуляти. Із темних провулків дув шалений вітер і раптом я побачила його, його звали Jeff і він був просто жахливий! F*** u вигукнула я і втратив колесо. Отямилася я на великому ліжку, на моїх ногах були кеди. На письмовому столі горіла свічка, а за вікном догорав скайскрепер, ппідпалений проклятими журналiстаами и моє серце зараз розплющеться.

  Далі все відбувалося дуже швидко - він вийшов із ванної, повільно знімаючи з себе капелюх і оголив свою волохату грудь. Ах ти, моя маленька Гарфiлд - промовив він и підійшов ближче.

Мені стало о'к. В останню мить я встигла заглянути в його очі кольору мене і знов відкинула колесо. Запанувала тиша. Раптом через сон чую: кинеш мені 20 палок, а?

  Я не знала, що мені казати, а тільки й вимовила: whatever tomorrow brings, i'll be there with open eyes and open arms. Далі він почав цілувати мій живіт і спускався все нижче й нижче... О ні! Він дійшов до цього... В його руці блиснув пилосос, навіщо? Можливо, це новий напрямок неологiзмy, але часу на роздум було замало. Я зіскочила з ліжка і побачила фотографію: він голий с голим чоловіком. А чоловік-то цей - Бред Пiтт. І до того ж він її мама. ОТ збоченець, я це відразу зрозуміла. Тож я скочила на підвіконня. ЯКИЙ ЖАХ!!! Я стояла на карнизі 2го поверху. Я заплющила очі й стрибнула!

 

  З повагою до пана психіатра, Оленка

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

И не такое бывает :D

Согласна :) Ты по ссылке сходи :) тебе тоже диагноз выпишут :)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация  

×